close
تبلیغات در اینترنت
ديجيتال سيستم |ارائه دهنده خدمات کامپيوتر دیجیتال سیستم| گران ترین گرافیک دنیا

دیجیتال سیستم

دیجیتال سیستم| گران ترین گرافیک دنیا

گران ترین گرافیک دنیا,گران ترین قیمت ترین گرافیک دنیا,گرون ترین گرافیک دنیا,

گران ترین گرافیک دنیا . گران ترین قیمت ترین گرافیک دنیا . گرون ترین گرافیک دنیا

دیجیتال سیستم| گران ترین گرافیک دنیا

گران ترین گرافیک دنیا 37

 

کارت گرافیک پرچم‌دار GeForce RTX 2080 Ti انویدیا با قیمت 999 دلار عرضه شد و از نگاه بسیاری از علاقه‌مندان گران است. اما برند چینی Colorful یک کارت گرافیک به نام iGame GeForce RTX 2080 Ti Kudan عرضه کرده که با قیمت نزدیک به 3,000 دلار فروخته می شود.

 

این کارت گرافیک لوکس دارای قابلیت‌های متعددی چون نمایشگر LCD، راهکار خنک سازی تنومند هیبریدی، سه کانکتور تغذیه 8 پینی و طراحی بسیار منحصر به فرد است. جالب‌تر اینکه Colorful تنها 1,000 عدد از هر کارت Kudan می‌سازد که همین برای فروش آن با قیمت گزاف کافی به نظر می‌رسد.​

این کارت حتی گران‌تر از کارت 2500 دلاری RTX Titan است و بعید به نظر می‌رسد کسی بخواهد به خاطر کارایی بالا 2,980 دلار برای آن بپردازد. حتی کارت Titan V انویدیا هم به این اندازه گران نیست.

ظاهراً این برند چینی استراتژی Rolls Royce را در پیش گرفته و علی رغم اینکه این کارت ذاتاً 3,000 دلار نمی‌ارزد، اما هستند کسانی که می‌خواهند آن را به خاطر گران بودن و ظاهر خاص اش تهیه کنند. مطمئناً این کارت گرافیک تنها برای آنهایی است که جیب‌های پر پولی دارند و می‌خواهند پز آن را بدهند. در پشت بک پلیت این کارت شماره تولید منحصر به فرد آن حک شده است.

سفارش طراحی قالب