close
تبلیغات در اینترنت
ديجيتال سيستم |ارائه دهنده خدمات کامپيوتر دیجیتال سیستم| مانیتور گیمینگ ضد گلوله

دیجیتال سیستم

دیجیتال سیستم| مانیتور گیمینگ ضد گلوله

مانیتور گیمینگ ضد گلوله,مانیتور ضد گلوله,

مانیتور گیمینگ ضد گلوله . مانیتور گیمینگ ضد گلوله . مانیتور ضد گلوله دیجیتال سیستم

دیجیتال سیستم| مانیتور گیمینگ ضد گلوله

 مانیتور گیمینگ ضد گلوله 32
  • به قلم:
  • ارسالی در تاریخ : شنبه 18 اسفند 1397 ساعت 20:6

تجهیزات جانبی گیمینگ غالباً بسیار گران قیمت و البته ظریف هستند که تنها یک اشتباه کوچک می‌تواند چند صد دلار را دود کند. با این حالی برخی از آنها بسیار جان سخت هستند که مانیتور MSI Optix G27C2 نشان داده یکی از آنها است.

 

طبق گزارش‌های منتشر شده گیمر و استریمر مشهور، Eric Gan، صبح روز 4 مارس در آپارتمان خود مشغول کار بود که ناگهان صداهای بلندی می‌شوند. در نهایت Eric دوست او متوجه می‌شوند منبع صدا کسی در خیابان بوده که با اسلحه گرم به سمت خانه آنها شلیک کرده است. دست کم پنج گلوله توانسته‌اند از طریق پنجره و دیوار به اتاق Eric راه پیدا کنند. خوشبختانه این ماجرا باعث آسیب به کسی نشده است.

با این حال آنها متوجه می‌شوند یک گلوله پس از عبور از دیوار به پشت مانیتور گیمینگ MSI Optix G27C2 برخورد کرده اما در کمال تعجب مانیتور به خوبی کار می‌کند و حتی گلوله نتوانسته به طور کامل به بدنه آن نفوذ کند. بدون شک MSI از این اتفاق خرسند است به دنبال بهره برداری از آن به نفع خود است. حتی این کمپانی با Eric تماس گرفته و پیشنهاد تعویض مجانی مانیتور با یک نمونه سالم و ارائه دیگر محصولات خود را داده است.فارغ از تیر خوردن مانیتور، ظاهراً در این ماجرا عمدی در کار نبوده و گلوله‌های سرگردان حاصل یک جشن خیابانی بوده‌اند.

سفارش طراحی قالب