close
تبلیغات در اینترنت
ديجيتال سيستم |ارائه دهنده خدمات کامپيوتر پوسته شیک و زیبا ikonik

دیجیتال سیستم

پوسته شیک و زیبا ikonik

قالب فروشگاهی وردپرس، پوسته وردپرس، پوسته ووکامرس,پوسته ووکامرس,قالب فروشگاهی وردپرس,

به دنبال یک پوسته شیک اما ساده برای وبسایت خود هستید؟ ikonik یک پوسته شیک و زیبا و در عین حال ساده است که با استفاده از آن می‌توانید ظاهری کاربر پسند به وبسایت‌ خود دهید.این قالب دارای رنگ بندی خاص و جذابی می باشد که شما را یاد کهکشان ها و آسمان می‌اندازد، در این پوسته مکانی برای قرار دادن ابزارک در نوارکناری و دو موقعیت یکی در بالای صفحه و یکی در پانویس صفحه قرار داده شده است،همچنین دارای فونت یکان برای هر چه زیباتر شدن در نسخه ترجمه شده می باشد. از دیگر امکانات آن می توان به پشتیبانی…

پوسته شیک و زیبا ikonik

پوسته شیک و زیبا ikonik 45
  • به قلم:
  • ارسالی در تاریخ : شنبه 11 اسفند 1397 ساعت 21:20

به دنبال یک پوسته شیک اما ساده برای وبسایت خود هستید؟ ikonik یک پوسته شیک و زیبا و در عین حال ساده است که با استفاده از آن می‌توانید ظاهری کاربر پسند به وبسایت‌ خود دهید.این قالب دارای رنگ بندی خاص و جذابی می باشد که شما را یاد کهکشان ها و آسمان می‌اندازد، در این پوسته مکانی برای قرار دادن ابزارک در نوارکناری و دو موقعیت یکی در بالای صفحه و یکی در پانویس صفحه قرار داده شده است،همچنین دارای فونت یکان برای هر چه زیباتر شدن در نسخه ترجمه شده می باشد.

از دیگر امکانات آن می توان به پشتیبانی از سیستم فروشگاه ساز ووکامرس اشاره کرد که با استفاده از این پوسته نیز می‌توانید صاحب یک فروشگاه زیبا در اینترنت شوید.

=پیش‌نمایش پوسته: یک / دو / سه / چهار / پنج

سفارش طراحی قالب